LIST OF PARTICIPANTS OF THE 37th GENERAL MEETING
OF
IA «INTERCABLE” MEMBERS (
Borealis AG (
1. Mr. Zhutiaev Alexey
2. Mr. Bostrom Jan-Ove
3. Mr. Urbanczyk Andrzej
Medek &
Schorner GES.M.B.H. (
4.
Mr. Descovich Kurt
5.
Mr. Hauer Dieter
Rosendahl Maschinen GmbH (
6 Mr. Stoeckl Rene
7. Mr. Pinter Robert
8. Mrs. Korper Greta
9. Ms. Gluskina
Anastasia
10. Mr. Ulianov Gennadiy
11. Mr. Ulianov Maksim
Gauder & Co. s.a. (
12. Mr. Letout Philippe
13. Mrs. Korobova Irina
Bartell
Machinery Systems LLC (
14. Mr. Erdeljan Petar
15. Mr. Harrington Sin
16. Mr. Surnin Andrey
Kabelovna Kabex
a.s. (
17. Mr. Kupilik Pavel
Merobs Ltd (
18. Mr. Grahorac Dusan
VARIA s.r.o. (
19. Mr. Herman
Frantisek
20. Mr. Karasek Zdenek
Nextrom OY (
6. Mr. Stoeckl Rene
Bongard Trading
GmbH (
21. Mr. Bongard Thomas
DRAKA Comteq (
22. Mr. Cumbat Giorgio
Europarts Drohow (
23. Mr. Tietz Andreas
24. Mr. Siegert Achim
Fortek GmbH (
25. Mr. Steffann Louis
26. Ms. Kerimov Elena
Huttner
Maschinenfabrik GmbH (
27. Mr. Huttner Matthias
28. Mrs. Riedel Simone
Maschinenfabrik Niehoff GmbH (
29. Mr. Rockenhauser
Heinz
30. Mr. Lohmüller Bernd
31. Mr. Fischer Werner
32. Mr. Thaesler Peter
33. Mr. Soloshenko
Alexander
34. Mr. Shilkov Fedor
SIEBE Engineering GmbH (
35. Mr. Reiner Thomas
36. Mrs. Nepeina Olga
SIKORA AG
(
37. Mr. Prunk Harry
38. Mr. Zabaluev
Viacheslav
SKET Verseilmaschinenbau GmbH (
39. Mr. Kvaratskhelia Georgi
Troester GmbH (
40. Mrs. Gotovtseva
Ludmila
41. Mr. Shmidt Dirk
Wardwell Europe GmbH (
42. Mr. Baumbach Harald
43. Mr. Khorkov
Alexander
Bogdany Petrol Ltd (
44.
Mrs. Paka Eleonora
O.M. LESMO
S.p.A. (
45. Mr. Manara
Giovanni Cecchini
46. Ms. Proscureacova Julia
PS costruzioni meccaniche, srl. (
47. Mr. Parma Stefano
48. Mrs. Missaglia
Sabrina
SAMP S.p.A. (
49. Mr. Pietro Raimondi
50. Mr. Zhukovskyy Ivan
WTM srl (
51. Mr. Spessato Alberto
52. Mr. Zanirato Aldo
ESTEVES Group (
53. Mr.
Czerniecki Tomasz
54. Mr. Kiwus Piotr
Tele-Fonika Kable S.A. (
55. Mr. Pachwicewicz
Alexis
56. Mr. Szydlak Ryszard
Murat (
57. Mr. Mentel Anton
58. Mr. Holcik
Miroslav
VUJE, Inc. (
59. Mr. Rovny Karol
Caballe SA(
60. Mr. Holly Victor
Maillefer SA (
61. Mr. Rissanen Antti-Jussi
62. Mr. Meschanov Vitaly
63. Mr. Borisevich
Vladimir
64. Mr. Silvio Piller
65. Mr. Vannais Sreve
“Energokomplekt” PO OOO (
66. Mr. Kruchenkov Valerii
67. Mrs. Podgaiski Elena
S.
68. Mr. Jilinski Luzian
“Gerda NPP” OOO (
69. Mr. Gerasimov Pavel
“Elektrokabel Kolchugino Plant” OAO (
70. Mr. Gorobets Nikolay
“Elektrolinii”ÎÎÎ.
(
71. Mr. Sapozhnikov Alexander
“Elix-Cable” OOO (
72. Mr. Rysin Leonid
73. Mrs. Rysina Marina
“ENSTO-RUS” OOO (
74. Mr. Golubzov Vitaly
75. Mr. Urdin Sergey
77. Mr. Ismailov Bachtiyar
“Podolskkabel” NP ZAO
(
78. Mr. Gromov Nikolay
79. Mr. Roikh Alexander
“RusSpezKomplekt-M”OOO(
80. Mr. Kiselev Grigory
Samara Cable Company ZAO (
81. Mr. Bulkhin Anvar
82. Mr. Klyuchnikov
Valery
“Saranskkabel-Optika” OOO (
83. Mr. Boksimer Evir
84. Mr. Boksimer Michail
“Sevkabel Holding” OAO (
85. Mr. Makarov Gennadiy
“Sevkavkabel” OÎO (
86. Mr. Ginzburg Jan
87. Mrs. Haustova Nina
“Sibkabel” ZAO (
88. Mr. Vasechko Dmitriy
“SPKB Techno”ZAO (
89. Mr. Chaiko Vadim
Trade House “VNIIKP” ZAO (
90. Mr. Vasiliev Eugeniy
91. Mrs. Lenskaia
Eugeniya
“Zavod “Energokabel” JSK (
92. Mr. Ptashinskiy
Dmitriy
93. Mr. Nagornyy Sergey
94. Ms. Starovoytova Yanina
Unkomtex ZAO (
95.
Mr. Shayinoga Igor
“Odesskabel” OAO (The
96. Mr. Iorgachev Dmitry
97. Mr. Iorgachev Vadim
98. Mr.
Merkulov Mikola
“Yuzhkabel Works” PJSC (The
99. Mr. Zolotarev
Vladimir
100. Mr. Krivenko
Olexander
101. Mrs. Matyrina
Valentina
102. Mrs. Sabadash Marina
“Yuzhkabelservice” OOO (The
103. Mr. Prykhodko
Olexander
104. Mrs. Prykhodko
Katerina
“Andizhankabel” ZAO(
105. Mr. Alyushev Rinat
106. Mr. Alyushev Farid
107. Mr. Sherstnikov
Igor
108. Mr. Peshkov
Iziyaslav
109. Mrs. Bulgakova
Elena
110.
Mrs. Voldaeva Tatiana
The invited companies (
entering or speakers)
Hellenic Cables S.A.(
111. Mr. Moustakas
Evangelos
EDER engineering GmbH(
112. Mr. Eder Kurt
MALI Ges.m.b.H.
(
113. Mr. Weinhappel Martin
114. Mr. Zhivets Alexander
SCHOLZ Maschinenbau GmbH (Germany)
115. Mr. Werner Gerhard
“MP Trading” JSC (
116.
Mr. Zinukov Sergey
CRU
117. Mr. Daniels Robert
118. Mr. Caves Rod
Katel Elektromekhanika ÎÎÎ (
119. Mr. Shigin Viktor
120. Mrs. Shigina Olesia
Accompaning Persons
1. Mrs. Pospelova Larisa
2. Mrs.Gorobets Anastasia
3. Mrs.
Dyatchenko Irina
4. Mrs. Ismailova Periza
5. Mrs. Makarova Natalia
6. Mrs. Gromova Diana
7. Mrs. Roikh Galina
8. Mrs. Kiseleva Natalia
9. Mrs. Jakovleva Larisa
10. Mrs. Vasilieva
Svetlana
11. Mrs. Khorkova Lidia
The
12. Mrs. Iorgacheva Katerina
13. Mrs. Iorgacheva Viktoria
14. Iorgachev Dmitry, child 2007
15. Mrs. Shiryaeva
Ludmila
16. Miss Merculova
Katerina
17. Merculov Dmitry, child 1997
18. Mrs. Alyusheva
Elvira
19. Mrs. Gritsuk Oksana
20. Mrs. Sherstnikova
Alia
21. Mrs. Prunk Melitta